Seattle – Las Vegas 2017

25/07/2017 – Grand Teton National Park

Na in totaal al 4846 km zijn we aangekomen in Idaho Falls. Onderweg reden we door Yellowstone National Park en Grand Teton National Park.

We vertrokken vanmorgen rond 8u30 in Cody om door Yellowstone en Grand Teton naar Idaho Falls te rijden. In Yellowstone hielden we een korte stop bij het West Thumb Geyser Basin om iets te eten. Daarna ging het richting Grand Teton National Park. Het viel vanmorgen al op dat het veel frisser en bewolkter was. Tegen de tijd dat we bij Grand Teton arriveerden, begon het ook nog eens te regenen. Dit was wel spijtig, want de toppen van de Teton bergketen zaten in de mist.. We hebben dan ook maar 2 stops gemaakt bij uitkijkpunten om toch een paar foto’s te nemen.

Grand Teton National Park

Toen we het park uit waren, stonden we plots in de file. We hebben zeker 20 minuten moeten aanschuiven om het eerstvolgende dorp, Jackson, binnen te rijden. Blijkbaar kunnen ze hier niet al te veel verkeer aan. De file ontstond gewoon door de rode lichten.. Toen we Jackson gepasseerd waren, reden we over een hoge bergpas naar Idaho Falls.

Jelle Collignon
Jelle Collignonhttps://www.amerikareis.info
Sinds 2010 reis ik elk jaar naar de VS om het land verder te ontdekken. Al in 2012 begon ik mijn ervaringen en research te delen via Amerika Reis. Zo hoop ik het voor iedereen wat eenvoudiger te maken om alle essentiële informatie te vinden die nodig is voor een geslaagde reis naar de VS.

Gerelateerde artikels